Beeldbank De Zijpe
 → 
 →  [Database nr. 4446]
 

 
 

 

 

Uitgebreid zoeken

 
Database nr. : 4446
 
Titel : De winkel van de familie G. Doorn
Plaats/dorp : Oudesluis
Adres :
 
Buurtschap/wijk : Voorbuurt
 
Datering : ca. 1935
Bijzonderheden : Zonder iets af te doen aan de andere middenstandszaken, willen we toch een apart plekje inruimen voor de familie van Doorn. Van Doorn, die zo omstreeks de dertiger jaren de zaak van zijn vader door familie omstandigheden overnam en op negentien jarige leeftijd de zaak moest runnen, had duidelijk zijn tijd niet mee.
De zaak die eigenlijk wat zijn opzet en assortiment aangaat Oudesluis moest ontgroeien, verloor in die tijd zijn leider.
Wat u in de foto's hier terug vindt had eigenlijk niet verloren mogen gaan. Zo had van Doorn in die tijd veel eigen merken, een eigen inpak-afdeling en was op veel braderieën in de omtrek en daarbuiten aanwezig.
De knecht rechts op deze foto is nu chef bij A.H.
Zoiets zaak hadden de familie van Doorn ook voor ogen, een groot eigen bedrijf.
Wat toch uniek was in die tijd, ze gaven zelfs een plaatjes album uit, en dat alles gebeurde toch maar aan de Voorbuurt.
mevrouw links is Nel Watertor. De man is de knecht en later chef bij AH geworden.
 
Fotograaf :
Collectienaam :
Rubriek : Middenstand
Subrubriek :
Categorie : Foto: z/w
Achterkant afbeelding :
Locatie fotograaf : --
 

Vorige object   Volgende object

Heeft u aanvullende informatie over bovenstaande foto?
Wij vernemen dat zeer graag van u via het  

Uitgebreid zoeken
 


Zijper Museum, Schagerweg 97d, 1751 CB Schagerbrug
WWW: http://www.zijpermuseum.nl/
Record aangepast: 21 september 2022
Informatie: info@zijpermuseum.nl